Doplnky pre
 

Tekuté stierače NANO+ rozpraš. 250ml

Tekuté stierače NANO+ rozpraš. 250ml
Cena:
6,70 € s DPH
(5,58 € bez DPH)
7,80 € zľava 14%
Hodnotenie:
Typ: < Univerzálne >
Kód: cam00213
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Tekuté stierače NANO+ rozpraš. 250ml"

Tekutý prípravok vyvinutý na základe receptúry obsahujúce aktívnu silikón a technológiu NANO +. Vytvára na skle neviditeľný trojvrstvový povlak, ktorý vyvoláva efekt vírenia vody, čo zamedzuje jej zachytávaniu na skle.

Tekuté stierače už pri rýchlosti 65 km / h, vzdušný prúd tlačí kvapky vody cez okraje skla a to bez použitia stieračov. Uľahčuje bezpečnú jazdu za dažďa. Čiastočne zabraňuje namŕzaniu okien pri nízkych teplotách. Znižuje priľnavosť nečistôt a hmyzu na skle. Neobsahuje žiadne farbivá.

NANO + je vysoko pokročilá technológia aplikácie nanočastíc kremíka a striebra. Technológia vyvinutá v kooperácii s BRENNTAG. Nanočastice pôsobí na molekulárnej úrovni a prenikajú hlboko do štruktúry čistených súčasťou. Vytvárajú na podklade neviditeľný trojvrstvový povlak. Technológia NANO + umožňuje dosiahnutie zmnohonásobeného javu odpudzovanie častíc vody, prachu a všetkých nečistôt. Vzniká efekt lotosového kvetu, ktorého výsledkom je samočistenie. NANO + je technológia priaznivá pre alergikov. Má fungicídny a dezodoračné účinky. Aktivita iónov striebra zabíja škodlivé baktérie.
Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: