Ťažná tyč 2t

Ťažná tyč 2t
Cena:
18,90 € s DPH
(15,75 € bez DPH)
24,00 € zľava 21%
Hodnotenie: nehodnotené
Typ: < Univerzálne >
Kód: a9966
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Ťažná tyč 2t"

Ťažná tyč je vhodná pre osobné vozy so sériovými ťažnými zariadeniami, ktoré musia byť umiestnené v približne rovnakej výške. Tyč musí byť počas jazdy nasmerovaná rovno, tzn. po smere pozdĺžnych osí vozidla. Rozjazd a brzdenie je nutné vykonávať s primeranou opatrnosťou. ťažná tyč a ťažné oká nie sú schopné pri plnom brzdení bezpečne eliminovať vzniknuté ťažné a tlakové sily.

Monťáž a upevnenie: 
Oba úchytné háky upevnite do ťažných ôk na každom vozidle. Obidva prvky vtlačte do úchytných hákov. Umiestnite vozidlo tak, aby bolo možné vyrovnať centrálny prvok. Uchytenie zaistite bezpečnostných kolíkom. Skontrolujte, či sú oba úchytné kolíky spravne umiestnené.

POZOR: 
Pred odjazdom zapnite zapaľovanie a skontrolujte, či visí červená zástavka viditeľne v prostriedku tyče. Ťažná tyč slúži k ťahaniu osobných automobilov do váhy 2000kg. Výhodou vlečenia vozidiel ťažnou tyčou je zjednodušenie ovládania ťahaného vozidla. Možné použit aj pre vozidlá s obmedzenou funkčnosťou brzdového systému. Oproti použitiu ťažného lana je jednoznačne vhodnejšia a bezpečnejšia pre vodičov - začiatočníkov prípadne menej skúsených vodičov. Ťahané vozidlo je prostredníctvom ťažnej tyče pribrzďované ťažným vozidlom, takže vodič ťahaného vozidla sa môže plne venovať riadeniu.

Technické parametre:
Nosnosť - 2T
Dĺžka - 1,8m
Obsah balenia - 3ks
Certifikát kvality TÜV/GS.

Ďalšie obrázky


Ťažná tyč 2t


Komentáre

Napísať komentár

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: